Coto jsou PTC

Co to vlastně jsou ty klikačky?

V podstatě jde o to, že za prohlížení reklam dostáváte zaplaceno. Nejsou to sice velké peníze, ale když kliknete na 10 reklam denně a ještě na sebe nabalíte refferery už to pár set korun hodí.

Jak to funguje?

Kliknete na odkaz, nahoře se vám začne odpočítávat čas, většinou 30 vteřin, a po uplynutí tohoto limitu okno zavřete a pokračujete dalším odkazem. Každý den můžete klikat znova a to na asi 10-15 odkazů. Nezabere to více jak 10 minut denně a taxa za 1 klik je 0.01$.
Říkáte si, že je to málo? Jenže pak je tu ještě jeden zlepšovák. Po registraci získáte unikátní "refferer link". Je to odkaz, přes který když se někdo zaregistruje a bude klikat, získáte 100% z jeho výdělku. Počet reffererů je neomezený, záleží jen na vaši šikovnosti. Pokud jste na jejich zhánění líní, můžete si je i zakoupit přímo na klikacích stránkách, i když samozřejmě nemáte jistotu, že budou aktivní. Cena jednoho reffa je asi 1$.
Když dosáhnete "payoutu", což je minimální částka v dolarech, kterou potřebujete pro vyplacení, prostě si požádáte o peníze jediným kliknutíma ty vám do 30ti pracovních dnů přijdou do vaší elektronické peněženky. Z té si pak můžete peníze přeposlat na český bankovní účet.

Je to legální?

Ano, tento systém je legální a bezpečný.

Co teď?

Mrkněte na "Jak začít"